Prindi see leht

Membership

  Nimi (instituut) Ametikoht E-mail Telefon
Liis Uusaed (VLI) Revisjonikomisjoni esimees liis.uusaed@student.emu.ee 5146288
 
  Nimi (instituut) Ametikoht E-mail Telefon
Diana Salf (PKI) Turundus- ja kommunikatsioonijuht diana.salf@student.emu.ee 53300133
 
  Nimi (instituut) Ametikoht E-mail Telefon
Arvo Talalaev (TI) Haridus- ja sotsiaaltoimkonna esimees arvo.talalaev@student.emu.ee 53435615
Toomas Tarmu (MMI) Haridus- ja sotsiaaltoimkonna liige toomas.tarmu@student.emu.ee 56286840
Madis Aal (PKI) Haridus- ja sotsiaaltoimkonna liige madis.aal@student.emu.ee 58288935
Sander Kallissaar (TI) Haridus- ja sotsiaaltoimkonna liige sander.kallissaar@student.emu.ee 5218294
 
  Nimi (instituut) Ametikoht E-mail Telefon
Lauri Post (VLI) Kultuuri- ja sporditoimkonna esimees lauri.post@student.emu.ee 53480093
Karmen Lilienthal (MSI) Kultuuri- ja sporditoimkonna liige karmen.lilienthal@student.emu.ee 55602106
Kristiina Reidla (MSI) Kultuuri- ja sporditoimkonna liige kristiina.reidla@student.emu.ee 55607719
Martin Murumaa (TI) Kultuuri- ja sporditoimkonna liige martin.murumaa@student.emu.ee 5296871
Hardi Ahman (MMI) Kultuuri- ja sporditoimkonna liige hardi.ahman@student.emu.ee 58069359
Mihkel Lehtmets (MMI) Kultuuri- ja sporditoimkonna liige mihkel.lehtmets@student.emu.ee 56677788