Üliõpilasesindus tunnustas kõige sõbralikumaid õppejõude

Eesti Maaülikooli Üliõpilasesindus tunnustas kaheksandat korda ülikooli kõige sõbralikumaid õppejõude. Üliõpilased nimetasid väärilise õppejõu küsitlusankeedis. Iga instituudi enim hääli saanud õppejõud sai tunnustatud 14. veebruaril toimuval EMÜ Sõbrapäevapeol.

Tunnustatud õppejõud Põllumajandus- ja keskkonnainstituudis on väga austatud Enn Lauringson.

Teie kohta on üliõpilased öelnud:

• Väga vastutulelik ning PS-erialal kõige pädevam lektor.
  • Väga mõistlik, sõbralik, abivalmis, vastutulelik, leebe õppejõud. Paindlik, aga samas omab autoriteeti. Pikalt kummi ei lase venitada.
  • Alati sõbralik ja valmis aitama!

Tunnustatud õppejõud Metsandus- ja maaehitusinstituudis on väga austatud Veiko Uri.

Teie kohta on üliõpilased öelnud:

• Alati sõbralik ja rõõmsameelne. Aitab igal võimalusel ning naeratab pidevalt!
  • Humoorika ja kaasahaarava suhtumisega. Üliõpilaste suhtes alati väga lugupidav. Materjalid põhjalikud ja hästi jälgitavad. Annab väga põhjalikku ja õppimist toetavat tagasisidet. On näha, et armastab oma tööd ja teeb seda südamega.
  • Ta on õppejõud, keda võib tuua eeskujuks. Ta pühendab igale üliõpilasele rohkem, kui töökohustused seda temalt nõuavad. Ta annab väga põhjalikku tagasisidet – nii personaalset kui kogu grupile. Tema loengud on särtsakad ning kaasakiskuvad, samal ajal loob ta mõnusa atmosfääri ning kutsub kaasa mõtlema.

Tunnustatud õppejõud Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudis on väga austatud Jürgen Vahter.

Teie kohta on üliõpilased öelnud:

• Always ready to help and explain things. Laid-back.
  • He is so friendly and good teacher.
  • He is a great teacher and is truly interested his pupils to learn. He makes me want to study more on the subject he teaches.

Tunnustatud õppejõud Tehnikainstituudis on väga austatud Ott Krikmann.

Teie kohta on üliõpilased öelnud:

• Ta on väga hea õppejõud, kes õpetab hästi ja tudengitega suheldes on vastutulelik ning aitab alati nõu ja jõuga.
  • Väga positiivne inimene, alati valmis aitama ja küsimustele vastama.
  • Väga vastutulelik ja üliõpilassõbralik!

Tunnustatud õppejõud Majandus- ja sotsiaalinstituudi on väga austatud Jüri Lehtsaar.

Teie kohta on üliõpilased öelnud:

• Kõige sõbralikum ja kõige paremini õpetatav õppejõud. Best of the best!
  • Väga sõbralik õppejõud, aitab iga võimaliku küsimuse või murega ja negatiivset ilmet või halvustavat tooni pole kordagi näinud ega kuulnud.
  • Väga toetav, sõbralik ja meeldiv. Leiab hea kontakti tudengitega. Teeb aine väga hästi selgeks ja arusaadavaks. Praktikumid ja loengud olid mõnusas õhkkonnas.

Üliõpilasesindus tänab tudengeid, kes tunnustasid õppejõude väärt töö eest!