ÜEs toimus CS:GO lahing

24. aprillil toimus EMÜ Üliõpilasesinduses Counter-Strike: Global Offensive Wingman turniir, kus 5 tiimi võistlesid Üliõpilaste XIX Suvemängude pääsmete eest.

Alagrupi mängud algasid väga tasavägiselt, kui tiimid 1114 ja EzBot mängisid lausa kolm overtime’i Shortdustis. Viimaks suutsid EzBot alistada 1114 34. raundil skooriga 18:16. Alagrupis domineerisid Brigada Uh, kes võitsid kõik 4 mängu. Alagrupi viimane mäng oli EMÜ ÜE: Everything Offensive ning MadCants vahel, mille tulemuseks oli seis 0:3. Mängu suutis võita MadCants 9:1 ning liikuda edasi neljanda tiimina poolfinaali.

Poolfinaalis läksid omavahel kokku Brigada Uh ja 1114 ning EzBot ja MadCants. Esimene poolfinaali mäng oli väga tasavägine – kõik kolm kaarti (Overpass, Cobblestone ja Inferno) mängiti 16. raundini ning skoorid jäid 9:7; 7:9; 7:9 1114 kasuks.

Teine poolfinaali mäng oli aga tugevalt ühepoolne – EzBot võitis MadCants vastu Overpassis ja Infernos 9:0 ning 9:3.

Kolmanda koha mäng Brigada Uh ja MadCants vahel algas Brigada Uh domineeriva 9:0 võiduga Trainis, mille järel suutsid MadCants Nuke’i võita 7:9. Viimase kaardi, Cobblestone’i, võitis Brigada Uh 9:4.

Turniiri finaali 1. kaart 1114 ja EzBot vahel oli Lake, milles 1114 lasid EzBotil võtta vaid kaks raundi, lõpetades skooriga 9:2. Muidugi ei saanud 1114 vs EzBot jääda ilma overtime’ita. Teine kaart, seekord Overpass, lõppes skooriga 9:12 EzBot kasuks. Otsustav kolmas kaart oli taas Shortdust. Seekord suutsid EzBot kiiremini mängu võita alistades 1114 13. raundil skooriga 4:9.

Lõputseremoonial, kell 1 öösel, olid kõik väsinud, kuid rõõmsad. Vahetati omavahel mõtteid, ideid, uute tiimide koosseise ning naaseti koju suvemängudeks harjutama.

Tulemused:

1. EzBot- Devid „Schmiddt“ Nõmmann; Hans-Kristjan „LavaHands“ Ladva. Auhinnaks 2 tasuta piletit suvemängudele!
  2. 1114- Jürgen Hendrik „mustvee killer“ Voitka; Teet „no touch“ Salundi
  3. Brigada Uh- Vallo „klempz“ Vaherpuu; Maksim „maxMEISTER“ Rjurikov