Eesti Metsaüliõpilaste Selts kutsub istutustalgutele

Neljapäeval, 3. mail toimuvad Eesti Metsaüliõpilaste Seltsi istutustalgud.
Kogunemine toimub metsamaja parklas 3. mai hommikul kell 8:20. Metsamaja parklast lahkutakse hiljemalt 8:30.
Kõik osalejad kohtuvad orienteeruvalt 9:10 metsakasvataja Ülo Varrikuga Saverna-Kanepi vahelisel teel. Savernast 5,5 km kaugusel. Üheskoos Varrikuga liigutakse langile.

Plaanis on istutada avajuurset kuuske. Võimalusel võtta istutamiseks kaasa paari peale labidas ja ämber (see ka märkida Doodlesse vastavasse lahtrisse, siis osatakse vajaminevate ämbrite+labidate arvuga arvestada).
Osalemiseks pange nimi kirja DOODLEsse.

Istutatakse järgnevad eraldused:

SV103-7 2700 taime

SV107-1 100 taime

SV108-1 300 taime

Kokku 3100 taime.

Kutsuge kaasa kõik istutamisest huvitatud sõbrad, nii on seltsis segasem ja mida rohkem on istutajaid seda toredam üritus ning seda kiiremini saadakse EMEÜSILe usaldatud ülesande täidetud. Transpordiga arvestamiseks pange kindlasti varakult oma osalus kirja!

Riietuda vastavalt ilmastikutingimustele ja jalga istutamiseks sobilikud saapad. Langile kaasa pakkida ka lõunasöök.

Tule ja veeda üks tore päev looduses!

Kui soovid näha metsakaarti või sul on mõni muu küsimus pöördu Rasmus Varriku poole rasmusvarrik@gmail.com