Prindi see leht

Tartu Tudengipäevad 2018 kevad

Tartu Tudengipäevade Kevadfestival on pakkunud paljudele tudengitele rohkelt rõõmu, katsumusi ja seikluslikke kogemusi ja toonud nädala jooksul kokku sadu üliõpilasi terves Tartus. EMÜ Üliõpilasesindus võttis ka sel aastal korraldusest osa ja pakkus tudengitele kaks suurüritust. 

1. mail toimus esmakordselt EMÜ linnakus õdus välikinoõhtu "Emuff". Paarikümne minutiga oli ühiselamute vaheline ala tudengeid täis, istudes mõnusalt kott-toolides või mähituna sooja pleedi sees süües karget Minimeltsi jäätist ning vaatamas põnevusdraamat "Kolm reklaamtahvlit linna servas." Aitäh kõikidele osalejatele, kordame üritust ehk peagi. 

2. mai pärastlõunal kogunes kuusteist 4-liikmelist meeskonda kesklinna Vabaduse puiestikule silmapaistvates kostüümides, et osaleda parimast parimal "Aleqoc'i õlleorienteerumisel". Esimese ja teise koha väljaselgitamine käis tõeliste õlleorienteerumise veternanide vahel: Sakala ja Insenerid, kuid tugevas heitluses jäi peale ajaga 0:48:27 meeskond Sakala. Teine koht ajaga 0:56:11 läks Inseneride meeskonnale ja III koht ajaga 01:00:14 meeskond Turbole. Kostüümi eriauhind läks meeskonnale Igavesed Viimased. Täname kõiki osalejad jõupingutuste eest! 

Tudeng võta nüüd veel Tudengipäevadest viimast ja leia endale veel mõni tore üritus, millest osa võtta.  Vaata lähemalt www.studentdays.ee.