Hackhaton "Tech for Agriculture" | 8.–10. juuni 2018

Põllumajandus on oma arenguga praegu huvitavas kohas. Agritehnikas puhuvad põnevad tuuled: alustades biotehnoloogia idufirmadest, jätkates uute võimsate põllukultuuridega, põua vastu võitlemisega ning lõpetades start-up-maastikul tärganud idufirmadega, mis pakuvad andmetepõhiseid lahendusi. Kõik need seisavad silmitsi sarnaste väljakutsetega. Kuna 70% veest on juba kasutuses ning põllumajandusmaa on piiratud, ei jää meil üle muud kui toota rohkem saaki vähematel hektaritel. Ning lõpuks tuleb meil teha vähemaga rohkem, mille ainus lahendus on tehnoloogia

Garage48, Hollandi saatkond Eestis, maaeluministeerium, Eesti Maaülikool ning Hollandi põllumajandusministeerium ühendavad jõud, et tuua põllumajanduse valdkonda värskeid lahendusi. Teeme põllumajanduse koos targemaks!

"Tech for Agriculture" on andmetekeskne hackathon, mille eesmärk on koguda uuenduslikke ideid ning luua uusi koostöövõimalusi põllumajanduse valdkonnas Hollandi ja Eesti vahel.

Koos valmistame Sinu jaoks ette suure hulga asjakohaseid avalike andmete kogumeid ühes päriseluliste väljakutsetega. Tule ja mängi huvitaval andmeväljal või jaga enda ideid sellest, kuidas võiks tehnoloogia abil panustada põllumajandusse!

OTSIME: põllumehi, insenere, andmete kogujaid, infoteadlasi, andmete visualiseerijaid, back-end ja front-end arendajaid, UI/UX-disainereid, ärivisionääre ning turundusspetsialiste!

Kolm sooja söögikorda päevas, suupisted, joogid ning kiire WiFi – kõik see ootab Sind 8.–10. juunini SpringHub'is. Sinul jääb üle vaid kiiresti registreeruda, sest piletid kaovad kiiresti! 

 

Hangi piletid siit.

Loe juure siit.

Hoia end ühenduses ja jälgi sündmust Facebookis!
Eesti Maaülikooli Üliõpilasesindus

Kreutzwaldi 52, Tartu 51014

Tel: (+372) 731 3049

               E-post: yeinfo@emu.ee
               List: yeteatab@lists.emu.ee