Prindi see leht

Teenetemärgi saajad

Üliõpilasesindusel on traditsioon tunnustada inimesi, kelle panus üliõpilasesinduse tegemistesse on olnud aastate jooksul märkimisväärne ja tunnustust väärt. 

 

Teenetemärk nr. 1 - Imre Sams (EÜLi juhatus ja I esimees)
Teenetemärk nr. 2 - Olev Saveli (EMÜ rektor ÜE loomise ajal)
Teenetemärk nr. 3 - President Arnold Rüütel (EMÜ tudengisõbralik rektor ja Maaülikooli päritolu president)
Teenetemärk nr. 4 - Andres Selli (II ja III koosseisu esimees)
Teenetemärk nr. 5 - Mait Klaassen (EMÜ rektor)
Teenetemärk nr. 6 - Henn Elmet (postuumselt, rektori kt)
Teenetemärk nr. 7 - Oliver Helm (Tudengiraadio käivitaja)
Teenetemärk nr. 8 - Toomas Mustimets (3. koosseisu käivitaja)
Teenetemärk nr. 9 - Anne-Mai Annus (esimene naine ÜV-s ja kahe koosseisu liige)
Teenetemärk nr. 10 - Härmo Haljaste 
Teenetemärk nr. 11 - Peeter Suislepp (EÜL juhatus)
Teenetemärk nr. 12 - Aigar Kallas (ÜE esimees)
Teenetemärk nr. 13 - Fred Raju (teenete eest)
Teenetemärk nr. 14 - Riho Unt (EÜL, pikaajaline liige)
Teenetemärk nr. 15 - Kaider Puniste (ÜE esimees)
Teenetemärk nr. 16 - Alar Pallon (ühikate internetiseerimine)
Teenetemärk nr. 17 - Veiko Faster (ÜE esimees)
Teenetemärk nr. 18 - Ragnar Luts (ÜE pikaajaline liige)
Teenetemärk nr. 19 - Raimond Tamm (ÜE esimees)
Teenetemärk nr. 20 - Roomet Sõrmus (teenete eest)
Teenetemärk nr. 21 - Maris Tõnuri-Mõttus (ÜE pikaajaline liige)
Teenetemärk nr. 22 - Piret Hartman (EÜL, teenete eest)
Teenetemärk nr. 23 - Karel Rüütli (ÜE aseesimees, teenete eest)
Teenetemärk nr. 24 - Aigar Aab (ÜE esimees)
Teenetemärk nr. 25 - Henri Kaselo (ÜE esimees)
Teenetemärk nr. 26 - Vahur Valdna (ÜE pikaaegne liige)
Teenetemärk nr. 27 - Kaimo Puniste (teenete eest)
Teenetemärk nr. 28 - Egon Jürisson (ÜE aseesimees)
Teenetemärk nr. 29 - Merit Sell (kahe koosseisu liige)
Teenetemärk nr. 30 - Maarja (Pihtje) Sõrmus (pikaaegne liige, ÜE aseesimees)
Teenetemärk nr. 31 - Julija (Koltsova) Abram (pikaaegne liige, ÜE aseesimees)
Teenetemärk nr. 32 - Aleksander Semjonov (pikaaegne liige, ÜE aseesimees)
Teenetemärk nr. 33 - Jane Põhjala (ÜE sekretär)
Teenetemärk nr. 34 - Külli Koit (ÜE sekretär)
Teenetemärk nr. 35 - Moonika Kuusk (ÜE sekretär)
Teenetemärk nr. 36 - Taisto-Taimo Kängsepp (AS Taisto)
Teenetemärk nr. 37 - Pilvi Tering (AS A`le Coq)
Teenetemärk nr. 38 - Marite Pumpure (rahvusvahelised suhted – Läti Põllumajandusülikool)
Teenetemärk nr. 39 - Terhhi Torikka (rahvusvahelised suhted – Soome põllumajandustudengeid ühendav organisatsioon SAMPSA)
Teenetemärk nr. 40 - Maarja-Liisa Alop (EÜL juhatus)
Teenetemärk nr. 41 - Heiki Lemba (EÜL juhatus)
Teenetemärk nr. 42 - Ivar Veskioja (EÜL juhatus)
Teenetemärk nr. 43 - Are Selge (üliõpilassõbralik õppejõud)
Teenetemärk nr. 44 - Kaisa Pajusalu (kolmekordne sõudmise maailmameister)
Teenetemärk nr. 45 - Arne Otter (ÜE pikaajaline liige) 
Teenetemärk nr. 46 - Terje Kask (ÜE sekretär)
Teenetemärk nr. 47 - Silver Kuusik (ÜE esimees)
Teenetemärk nr. 48 - Marili Köster (ÜE liige, KST esimees)
Teenetemärk nr. 49 - Hannes Puidet (ÜE liige, HST esimees)
Teenetemärk nr. 50 - Heiko Teern (ÜE toetaja)
Teenetemärk nr. 51 - Lauri Lepassar (ÜE revisjonikomisjoni esimees) 
Teenetemärk nr. 52 - Lilian-Ariva Tiirmaa (ÜE toetaja, üliõpilassõbralikkus) 
Teenetemärk nr. 53 - Jüri Lehtsaar (EMÜ õppeprorektor, üliõpilassõbralikkus) 
Teenetemärk nr. 54 - Andre Purret (pikaajaline ÜE liige, ÜE aseesimees) 
Teenetemärk nr. 55 - Gerlin Järvela (pikaajaline ÜE liige, ÜE esimees) 
Teenetemärk nr. 56 - Merily Remma (ÜE sekretär)
Teenetemärk nr. 57 - Anneli Lorenz (EMÜ õppeosakonna juhataja)
Teenetemärk nr. 58 - Velis Malts (pikaajaline ÜE liige, ÜE aseesimees)
Teenetemärk nr. 59 - Mareli Ots (pikaajaline ÜE liige, ÜE esimees)
Teenetemärk nr. 60 - Lauri Post (pikaajaline ÜE liige, ÜE aseesimees)
Teenetemärk nr. 61 - Sergei Malinovski (pikaajaline ÜE toetajaliige)
Teenetemärk nr. 62 - Kairit Prits (EMÜ turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja)
Teenetemärk nr. 63 - Paavo Kaimre (EMÜ õppeprorektor, üliõpilassõbralikkus)
Teenetemärk nr. 64 - Mihkel Aavik (ÜE aseesimees)
Teenetemärk nr. 65 - Kaspar Lipmeister (ÜE liige, ÜE toetajaliige)