Asukoht

Kreutzwaldi 52, 51014 Tartu

Ühiselamu Torn all, sisspääs parkla poolt.

Avatud

E-N       9.00-17.00

R           9.00-16.00

Lõuna  12.00-12.30

Kontakt

Sekretär

Maarja Salu 

Esinduse telefon +372 731 3049

E-mail: yeinfo@emu.ee

 

Facebook: fb.com/esindus

Instagram: emy_studentunion

Esimees

 

Anett Nurm (PKI)

Number: +372 56 454 153

E-mail: ye.juhatus@emu.ee

anett.nurm@student.emu.ee

Kommunikatsiooni-toimkonna liige

Alice Närep (PKI)

Mobiil: +372 56 613 311

E-mail: ye.turundus@emu.ee

alice.narep@student.emu.ee

Haridus-ja sotsiaaltoimkonna esimees

Martin Tikk (PKI)

Mobiil: +372 53 267 516

E-mail: ye.haridussotsiaal@emu.ee

martin.tikk@student.emu.ee

Haridus- ja sotsiaaltoimkonna liige

Sandra Kossinova (MMI)

Mobiil: +372 56 089 044

E-mail: ye.haridussotsiaal@emu.ee

sandra.kossinova@student.emu.ee 

Kultuuri- ja sporditoimkonna liige

Eva-Maria Treufeldt (PKI)

Mobiil: +372 55 542 505

E-mail:ye.kultuursport@emu.ee

evamaria.treufeldt@student.emu.ee

Aseesimees

 

Ekke Jalandi (MMI)

Number: +372 56 267 494

E-mail: ye.juhatus@emu.ee

ekke.jalandi@student.emu.ee

Kommunikatsiooni-toimkonna liige

Seila Peek (MSI)

Mobiil: +372 56 793 679

E-mail: ye.turundus@emu.ee

seila.peek@student.emu.ee

Kultuuri- ja sporditoimkonna esimees

Kristi Männamets (VLI)

Mobiil: +372 56 316 767

E-mail: ye.kultuursport@emu.ee

kristi.mannamets@student.emu.ee

Haridus- ja sotsiaaltoimkonna liige

Uku Lepna (VLI)

Mobiil: +372 55 341 85

E-mail: ye.haridussotsiaal@emu.ee

uku.lepna@student.emu.ee

Kultuuri- ja sporditoimkonna liige

Karin Rea (PKI)

Mobiil: +372 56 505 848

E-mail: ye.kultuursport@emu.ee

karin.rea@student.emu.ee

Revisjonikomisjoni esimees

Liina Kuusik (MSI)

Number: +372 58 140 317

E-mail: ye.revisjon@emu.ee

liina.kuusik@student.emu.ee

Haridus- ja sotsiaaltoimkonna liige

Jürgen Hendrik Voitka (PKI)

Mobiil: +372 58 361 939

E-mail: ye.haridussotsiaal@emu.ee

jurgenhendrik.voitka@student.emu.ee

Kultuuri- ja sporditoimkonna liige

 

Annabell Lohvart (VLI)

Mobiil: +372 53 732 287

E-mail: ye.kultuursport@emu.ee

annabell.lohvart@student.emu.ee

Kultuuri- ja sporditoimkonna liige

Linda Tammekivi (VLI)

Mobiil: +372 53 324 203

E-mail: ye.kultuursport@emu.ee

linda.tammekivi@student.emu.ee

Kultuuri- ja sporditoimkonna liige

Maksim Rjurikov (TI)

Mobiil: +372 53 455 055

E-mail: ye.kutuursport@emu.ee

maksim.rjurikov@student.emu.ee