Prindi see leht

Kultuuri- ja sporditoimkond

  Nimi (instituut) Positsioon E-mail Telefon
Hardi Ahman (MMI) Kultuuri- ja sporditoimkonna esimees hardi.ahman@student.emu.ee 58 069 359
Karmen Lilienthal (MSI) Kultuuri- ja sporditoimkonna liige karmen.lilienthal@student.emu.ee 55 602 106
Anette Teesaar (PKI) Kultuuri- ja sporditoimkonna liige anette.teesaar@student.emu.ee 58 501 182
Uku Vernik (MMI) Kultuuri- ja sporditoimkonna liige uku.vernik@student.emu.ee 56 453 445
Sander Kallissaar (TI) Kultuuri- ja sporditoimkonna liige sander.kallissaar@student.emu.ee 52 182 94
Keity Pikkor (PKI) Kultuuri- ja sporditoimkonna liige keity.pikkor@student.emu.ee 58 198 171