Prindi see leht

Üliõpilasesindajad

Eesti Üliõpilaskondade Liit E-mail
Mareli Ots (VLI) mareli.ots@student.emu.ee
Taavi Kiisk (MSI) taavi.kiisk@student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Valitsus E-mail
Mareli Ots (VLI) mareli.ots@student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli nõukogu E-mail
Mareli Ots (VLI) mareli.ots@student.emu.ee
Lauri Post (VLI) lauri.post@student.emu.ee
Taavi Todi (VLI) taavi.todi@student.emu.ee
Mihkel Aavik (TI) mihkel.aavik@student.emu.ee
Toomas Tarmu (MMI) toomas.tarmu@student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi nõukogu  E-mail
Keity Pikkor keity.pikkor@student.emu.ee
Mai-Liis Palm mai-liis.palm@student.emu.ee
Ronald Laarmaa ronald.laarmaa@emu.ee
Johanna-Maria Muuga johanna-maria.muuga@student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Majandus- ja sotsiaalinstituudi nõukogu  E-mail
Kristiina Reidla kristiina.reidla@student.emu.ee
Jelena Ariva jelena.ariva@student.emu.ee
Juta Vaher juta.vaher@student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Metsandus- ja maaehitusinstituudi nõukogu  E-mail
Toomas Tarmu toomas.tarmu@student.emu.ee
Uku Vernik uku.vernik@student.emu.ee
Kristiina Aun kristiina.aun@student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi nõukogu E-mail
Mareli Ots mareli.ots@student.emu.ee
Maarek Toom maarek.toom@student.emu.ee
Taavi Todi taavi.todi@student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Tehnikainstituudi nõukogu E-mail
Sander Kallissaar sander.kallissaar@student.emu.ee
Hannes Puidet hannes.puidet@student.emu.ee
Marten Madissoo marten.madissoo@emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Tehnikakolledži nõukogu E-mail
Liis Järvamägi liis.jarvamagi@student.emu.ee