Prindi see leht

Üliõpilasesindajad

Eesti Üliõpilaskondade Liit E-mail
Anett Nurm (PKI) anett.nurm[ät]student.emu.ee
Seila Peek (MSI) seila.peek[ät]student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Valitsus E-mail
Anett Nurm (PKI) anett.nurm[ät]student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli nõukogu E-mail
Anett Nurm (PKI) anett.nurm[ät]student.emu.ee
Lauri Post (VLI) lauri.post[ät]student.emu.ee
Ronald Laarmaa (PKI) ronald.laarmaa[ät]student.emu.ee
Mihkel Aavik (TI) mihkel.aavik[ät]student.emu.ee
Seila Peek (MSI) seila.peek[ät]student.emu.ee
Toomas Tarmu (MMI) toomas.tarmu[ät]student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi nõukogu  E-mail
Diana Salf diana.salf[ät]student.emu.ee
Martin Tikk martin.tikk[ät]student.emu.ee
Ronald Laarmaa ronald.laarmaa[ät]emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Majandus- ja sotsiaalinstituudi nõukogu  E-mail
Seila Peek seila.peek[ät]student.emu.ee
Liina Kuusik liina.kuusik[ät]student.emu.ee
Kai Aet Salvan kai.salvan[ät]student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Metsandus- ja maaehitusinstituudi nõukogu  E-mail
Eerik Rummi eerik.rummi[ät]student.emu.ee
Sille Rebane sille.rebane[ät]student.emu.ee
Kristiina Aun kristiina.aun[ät]student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi nõukogu E-mail
Liisi Jürgenson liisi.jyrgenson[ät]student.emu.ee
Maarek Toom maarek.toom[ät]student.emu.ee
Kristi Männamets kristi.mannamets[ät]student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Tehnikainstituudi nõukogu E-mail
Sander Kallissaar sander.kallissaar[ät]student.emu.ee
Hannes Puidet hannes.puidet[ät]student.emu.ee
Marii Raudsepp marii.raudsepp[ät]student.emu.ee

 

Eesti Maaülikooli Tehnikakolledži nõukogu E-mail
Maksim Rjurikov maksim.rjurikov[ät]student.emu.ee