Üliõpilasesinduse uued liikmed

Esimene nädal sai oma hääle anda ÕISis ja seda võimalust kasutasid 1004 üliõpilast! See on ÕISi hääletuse rekord!
Teisel nädalal sai oma hääle anda vanal heal meetodil ehk oma hääl paberist sedelil kasti pista.

Kahe nädala lõpuks saame öelda, et valimistel osales 1441 tudengit ja see on 36,1% kõikidest tudengitest.
Maaülikooli on juba aastaid oma valimisaktiivsusega teiste kõrgkoolide kõrval silma paistnud ja käesoleval aastal suutsime taaskord oma rekordi purustada! 36,1% hääletajaid on absoluutne rekord, mida oleme ÜE valimistel saavutanud!

Üliõpilasesindus tänab kõiki hääletajaid!

VALIMISTULEMUSED:

Üliõpilasesinduse eelmisest koosseisust jäävad automaatselt 2014/15 koosseisu järgmised tudengid:
Mareli Ots (VLI), Maarja Salu (MSI), Matis Sangla (TI/TK), Karl Kukk (MSI) ja Velis Malts (TI/TK)
Ja lõpuks kõige olulisem. Kes on need tudengid, kes osutusid valituks ja kes hakkavad järgmise aasta jooksul meie tudengite eest seisma?

Toomas Korsar (VLI)
Arvo Talalaev (TI/TK)