Prindi see leht

Üliõpilasesinduse uued liikmed

Esimene nädal sai oma hääle anda ÕISis ja seda võimalust kasutasid 1004 üliõpilast! See on ÕISi hääletuse rekord! Teisel nädalal sai oma hääle anda vanal heal meetodil ehk oma hääl paberist sedelil kasti pista.   Kahe nädala lõpuks saame öelda, et valimistel osales 1441 tudengit ja see on 36,1% kõikidest tudengitest. Maaülikooli on juba aastaid oma valimisaktiivsusega teiste kõrgkoolide kõrval silma paistnud ja käesoleval aastal suutsime taaskord oma rekordi purustada! 36,1% hääletajaid on absoluutne rekord, mida oleme ÜE valimistel saavutan...

Üliõpilassõbralik Õppejõud 2013

Veebruar on teatavasti sõbrakuu ja praegu on kõige õigem aeg oma sõpru ja lähedasi meeles pidada. Selle puhul tahame maaülikoolis tunnustada neid, kes on tunnustamist väärt. Valime juba neljandat aastat üheskoos meie ülikooli kõige sõbralikumaid õppejõude! Selleks, et väärilised õppejõud saaks ära nimetatud, täida palun alljärgnev lühike küsimustik: http://bit.ly/yekysitlus2013 Hääletada saab kuni 10. veebruarini! Iga instituudi enim hääli saanud õppejõud saab tunnustatud juba 14. veebruaril toimuval maaülikooli S...

Toitlustamise tagasiside küsitlus

Eesti Maaülikooli Üliõpilasesindus viib taaskord läbi toitlustamise tagasiside küsitlust parandamaks maaülikooli linnaku toitlustuskvaliteeti. Sügisperioodi küsitlus on leitav aadressilt: http://ye.emu.ee/toitlustamine/ Samal aadressil on saadaval ka eelmiste küsitluste kokkuvõtted.

HIV-testimine Eesti Maaülikoolis

Reedel, 16. novembril, kell 9.00-12.00 saab EMÜ Tehnikamajas (Kr. 56) ruumis A403 teha TASUTA HIV-testi. Testimist toetab Tartu Linnavalitsuse Tervishoiuosakond ja läbi viib SA Tartu Ülikooli Kliinikumi personal.

Pildid rebastenädalast

Pilte rebastenädalal toimunud üritustest leiad meie Facebooki lehelt. Eesti Maaülikooli Üliõpilasesindus tänab kõiki osavõtjaid, kohtume juba Tartu Sügispäevadel mis leiavad aset 15 - 21 oktoober.