Prindi see leht

MTÜ Ehitustudengite Selts

Ehitustudengite Seltsi liikmeteks on Eestis õpetatavate ehitusinseneride õppekavade tudengid, vilistlased, õppejõud ja muidu huvilised. Meie seltsis on oluliseks eesmärgiks omavaheline sõprus ning suhtlus, mis aitab ehitustudengitel töömaastikku sisse sulanduda ning luua sidemeid oma erialaste eesmärkide püstitamiseks. Ehitustudengite Selts suhtleb teiste erialaste seltsidega, Eesti Ehitusinseneride Liiduga, Päästeametiga, erinevate säästvat ja keskkonnasõbralikku ehitust propageerivate ettevõtetega.

ETS loodi juba aastal 1998 Eesti Maaülikooli ehitustudengite poolt ning on vaiksemalt või valjumalt tegutsetud tänaseni, korraldades erialaseid üritusi, edendades erialaseid õpinguid ning seistes ehitustudengite õiguste ja huvide eest. ETS pesitseb Eesti Maaülikooli metsamajas aadressiga Kreutzwaldi 5, Tartu. Seltsi liikmeteks on oodatud kõik ehitusest huvitatud isikud.

Põhiüritusteks on iga-aastased Ehitustudengite Seltsi jõulupeod, suvised väljasõidud ning ehitustehniliselt huvitavad objektikülastused, nt. 2017 a. Märtsis külastasime seltsiga Lõunakeskuse 10. etappi ehitust, kus nägime kinosaalide ehituse eripärasid, saime käia ruumides kuhu hiljem iga inimene ei pääse ning saime küsida ehitajalt, arhitektilt ja projekteerijalt täiendavalt küsimusi. Korraldame üritust “ETSi Tegu”, kus ehitame, remondime või hooldame avalikke objekte. Korraldame üle nädala erinevaid koosistumisi – piljardiõhtud, disc-golfi mängimine, saunaõhtud ja muud lõbusad tegevused. Justnimelt ETSi koosviibimistelt külma jooki nautides on sündinud kõige lennukamad ja pöörasemad ideed, mida aitavad teoks teha seltsi liikmed :)


E- mail: ehitustudengiteselts@gmail.com
Facebook: Ehitustudengite Selts