Prindi see leht

Tehnika Üliõpilaste Selts

MTÜ Tehnikaüliõpilaste Selts asutati 9. jaanuaril 2009. Selts pakub oma liikmetele huvitavaid väljakutseid ning praktika kogemuse omandamist õpingute kõrval läbi erinevate projektide. Seltsi kuuluvad enamasti Tehnikainstituudi ja -kolledźi erialade tudengeid. Oleme avatud tudengite ideedele mõne projekti läbiviimiseks ning leiame parima võimaliku lahenduse selle teostamiseks.

Tehnikaüliõpilaste Selts soovib olla alustala noortele inseneridele, kes oleksid tulevikus oma erialal kõrgelt hinnatud oma teadmiste, kogemuste ja oskuste poolest. Nende omaduste pakkumiseks on Tehnikaüliõpilaste Seltsis väga huvitavaid projekte, millega on saavutatud ka rahvusvahelisi tunnustusi. Meie õnnestumiste tulemusena on meil olemas omaette võrgustik projektide toetusteks ning läbiviimisteks.

Tehnikaüliõpilaste Selts osaleb aktiivselt näiteks Robotexil ning Pneumobiili võistlustel. Meie ridades on ka mitmeid võistlusautosid, mis on seltsi liikmete poolt ehitatud või on hooldatavad.

Oleme korraldanud üritusi, nagu Tudeng Leiutab konkurss, Tudengiinseneri valimised Tartu kevadpäevade raames, seltsi jõulu- ja koolialguspeod, erialaorganisatsioonide tutvumisõhtuid, seltsi noorte poltide ja mutrite sisse õlitamise üritusi, õppeaasta lõppedes teeme üheskoos veel midagi põnevat, näiteks kihutame kartidega.

Ära näpi nurgas niisama nihikut, tule Tehnikaüliõpilaste Seltsi!

Aadress: Kreutzwaldi 56, Tartu 51014
E-mail: tysjuhatus@lists.emu.ee
Facebook: Tehnikaüliõpilaste Selts