Prindi see leht

Ole Rohkem

Üliõpilaskonna sihtasutus veab Tartu tudengkonna ideed „OLE ROHKEM”, millega julgustame kõiki tudengeid osalema mõne noorteorganisatsiooni töös ja omandama õpingute kõrvalt praktilisi kogemusi.

OLE ROHKEM edendab mõtteviisi, et õige tudeng otsib alati võimalusi areneda, et olla homme parem kui täna. Me ei kutsu andekaid noori siia üksnes õppima, vaid soovime, et Tartust saaks koht, kus igaühe anded võiksid avalduda ja areneda. Tahame, et Tartu oleks parim koht, kus teha algust omaenda muusikafestivali, erialase filmiringi, maailma muutva teadusprojekti või oma esimese ettevõttega.

Selleks, et viia OLE ROHKEM mõtteviis võimalikult paljude tudengiteni, korraldame ülelinnalisi üritusi (nt OLE ROHKEM tudengimess ja OLE ROHKEM eriseansid kinos Cinamon), anname välja ajakirja OLE ROHKEM ning korraldame mitmesuguseid kampaaniaid.

Samal ajal püüdleme selle poole, et iga tudeng leiaks endale Tartus koha, kus ta saaks just talle sobival viisil ja huvipakkuvas valdkonnas aktiivselt tegutseda. Selleks edendame tudengite erialaühenduste ja tudengiorganisatsioonide tegevust. Pakume oma programmide raames koolitusi, head nõu, kogukondlikku tuge ning võimaluse korral ka rahastust.

Unistust just sellisest Tartust ei hoia me vaid endale – kutsume kõiki tudengeid, ettevõtteid ja asutusi kaasa sellele rännakule. OLE ROHKEM mõtteviisist juhinduv kogukond on alati avatud! Löö kaasa suurürituste korraldamisel, kirjuta lugusid ajakirja või aita meil oma ideed levitada. Ainult ühine tegutsemine viib meid sellise Tartuni, millest unistame.

Tutvu meie tegemistega ja ühine kogukonnaga: olerohkem.ee/meist.