Prindi see leht

PEOTANTSUKURSUSED

PEOTANTSUKURSUSED MAAÜLIKOOLIS


Peotantsukursused on mõeldud nii algajatele tantsuhuvilistele tudengitele/töötajatele kui nendele, kes juba varem tantsukursused läbinud.

Tunnid toimuvad 8 korda: 4 korda enne jõule ja 4 korda uuel aastal. 

KUUPÄEVAD:

ALGAJAD EDASIJÕUDNUD
20. november 23. november
27. november 30. november
04. detsember 07. detsember
11. detsember 14. detsember
15. jaanuar 18. jaanuar
22. jaanuar 25. jaanuar
29. jaanuar 01. veebruar
05. veebruar 08. veebruar

Mõlema rühma tantsutundide toimumise aeg on 18.30 - 20.00
NB! Toimumise aegade suhtes võib ette tulla muudatusi!

KUS TOIMUB? 
Eesti Maaülikooli Spordiklubi väike aeroobikasaal

KUI PALJU MAKSAB?
15 eur/inimene (30 eur/paar) 
Hind sisaldab 8 tantsutundi ja pääset veebruaris toimuvale EMÜ Sõbrapäevapeole.

 

Peotantsukursuste raames õpitakse traditsioonilisi standard- ja Ladina-Ameerika tantse. Tantsukursusele on oodatud ka tudengid ja töötajad, kes on varasemalt kursusi võtnud ning tahavad oma tantsuoskust edasi arendada.

Peotantsud arendavad muusikalist kuulmist, koordinatsiooni- ja rütmitaju ning samuti annavad hea füüsilise koormuse. Selles tantsus on rõhk hea enesetunde tekitamisel ning positiivse elamuse saamisel. Peotantsus on mõlemad partnerid ühtviisi olulised. Tähtsal kohal on tantsuvõte ning partnerite omavaheline mõistmisoskus.

Õpetajaks on Liina Lember, kes on endine võistlustantsija. Võistlustantsuga on ta tegelenud 8 aastat. Esimesed tantsusammud sai selgeks Edgar Leppiku käe all, tõsisemad treeningud algasid tantsuklubis Iiris, kus tema treeneriks oli Katre Maasalu. Hiljem treenis ka klubis Teemant õpetajate Janek Randla ja Margit Pikmetsa käe all. Liina on osalenud paljudel võistlustel ja saavutanud seal kõrgeid kohti. Tema eriliseks kireks on Ladina-Ameerika tantsud. Pärast võistlejakarjääri lõppu on ta andnud tantsukursusi nii lastele kui täiskasvanuile. Ta on olnud tantsuõpetajana palgal Tartu Kristlikus Noortekodus ning osalenud võimlemisklubi Rütmika esinemisrühmas. Õpetaja kontakt: Liina Lember, lember.liina@gmail.com, 5664 7372.

MIDA PANNA SELJA JA JALGA?
VAHETUSJALANÕUD ON KOHUSTUSLIKUD! Tantsutundidesse soovitame jalga panna kingad. Tüdrukutel on kõige sobivamad väikese kontsaga kingad. Riided võiksid olla võimalikult mugavad ja liikumist mittetakistavad. Kõige parem oleks tüdrukutel lai ülepõlveseelik.

KUIDAS REGISTREERIDA?
Selleks, et end ja oma paarilist kirja panna, tuleb tulla kohale üliõpilasesindusse (Kreutzwaldi 52, Torni ühika all) ja tasuda kursuste eest.

NB! Kohtade arv on piiratud! Registreerimisel tuleb kursuse eest tasuda sularahas üliõpilasesinduses kohapeal!