Prindi see leht

Tudengivari 2018

Oled leidnud Eesti Maaülikoolist huvitava õppekava? Tahaksid teada, missugused loengud Sind ees ootavad? Kes Sulle tarkust jagama hakkavad? Millised on maaülikooli tudengid? Milline on üks koolipäev Eesti Maaülikoolis?

Tudengivarjunädalal pakutakse gümnaasiumiõpilastele erakordset võimalust oma tulevase erialaga tutvust teha juba enne sellele õppima asumist. 

Juba traditsiooniks saanud tudengivarjunädal toimub Eesti Maaülikoolis õpilaste veebruaris toimuval koolivaheajal 26. veebruar - 2. märtsil 2018.

Pärast tudengivarjuks registreerimist otsime Sulle tudengi valitud õppekavalt, kelle varjuks saaksid minna. Saad terve päeva olla varjuks mõnele maaülikooli üliõpilasele, kes juba õpib Sind huvitaval erialal.

Kui Sul on maaülikoolis tuttav tudeng, kes juba õpib Sind huvitaval erialal, siis tuleks täita registreerimisvorm ning kirjutada kommentaaridesse tuttava üliõpilase nimi ja kontakt.

 

Loe lähemalt, miks valida Eesti Maaülikool, vaata erialasid tutvustavaid videosid, tutvu õppekavade ning sisseastumistingimustega: http://www.emu.ee/sisseastujale/

Lisainfo: Üliõpilasesinduse sekretär, Maarja Salu - yeinfo@emu.ee või tel: 7313 049.

 

Tudengivarjunädalal osalemiseks on vaja täita allolev registreerimisvorm:

TUDENGIVARJUNÄDALALE REGISTREERIMINE ON SELLEKS KORRAKS LÕPPENUD!