Prindi see leht

Uudised

Rahvusvaheline arutlusfoorum "AGROFOORUM MARE BALTICUM" 

[English below]

17.-19. aprillil toimub Eesti Maaülikoolis juba viies rahvusvaheline arutlusfoorum "AGROFORUM MARE BALTICUM", kus sel aastal on teemaks "Digital Future of the Global Agriculture". Osalemas on delegatsioonid 23 riigist ning aruteludes osalevad nii poliitikud, ettevõtjad kui ka teadusasutuste töötajad. Konverentsi lõpetab Maamess 2018 avamine ülikooli linnakus.

Päevakavaga saab tutvuda siin: http://agroforum.emu.ee/en/program/

Vabatahtlikeks sellele suurele foorumile oodatakse tudengeid, kes on valmis suhtlema välisriikide delegatsioonidega. Vajalik on inglise keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb ka soome, rootsi või vene keele oskus. Kõikidele vabatahtlikele on garanteeritud TASUTA LÕUNA 18. APRILLIL, MAAMESS 2018 PÄÄSE NING MUUD PÕNEVAT.

Kui Sa soovid saada palju uusi tutvusi, arendada enda keeleoskust ning suhelda oma ala spetsialistidega, siis on antud üritus just Sinule! Huvi korral, anna endast märku meilile ye.juhatus@emu.ee/" target="_blank">ye.juhatus@emu.ee hiljemalt 15. aprilliks. Tööülesanneteks on näiteks delegaatide registreerimine, nende saatmine ekskursioonidel ja Maamessil ja siis ka konverentsil mikrofonide küsijatele ulatamine.

Kui tekib küsimusi, kirjuta julgelt!

____________________________________________________________________________________  

Taking place on 17th-19th of April is  the fifth international discussion forum “AGROFORUM MARE BALTICUM”. This year’s topic will be "Digital Future of the Global Agriculture”. Delegations from 23 countries including politicians, entrepreneurs and employees of research institutions will be sharing their point of view.  The forum will come to an end with the opening of the Agricultural fair 2018 in university campus.

The agenda is available here:  http://agroforum.emu.ee/en/program/

We are looking for volunteers who would help out with communicating with foreign delegations. You should feel comfortable speaking in English. Additional languages like Finnish, Swedish or Russian could also come in handy. Volunteers are guaranteed A FREE LUNCH ON THE 18TH OF APRIL, FREE TICKET TO THE AGRICULTURAL FAIR 2018 AND ALL THE EXCITEMENT THAT COMES WITH IT. 

If you wish to gain many new acquaintances, improve your language skills and speak to the specialists of their field, then this event is meant for you!

If interested, make yourself known by sending an email to  ye.juhatus@emu.ee/" target="_blank">ye.juhatus@emu.ee,  the deadline is on 15th of April!

The tasks will include registration of the delegates, accompanying them on excursions and at the Agricultural fair 2018 and handing out the microphones during open discussion.

If you have any further question feel free to write!