Lähenevad üritused

Previous slide
Next slide

Jälgi meid

ROHKEM INFOT TULEVASTE ÜRITUSTE KOHTA LEIAD ÜLIÕPILASESINDUSE UUDISKIRJAST JA SOTSIAALMEEDIAST

IGA-AASTASED SUURÜRITUSED

ÜLIÕPILASTE SUVEMÄNGUD

Suvemängud on Eesti suurim ja ainuke üliõpilastele suunatud spordi- ja meelelahutus üritus, mis toimub Kääriku Spordikeskuses. Kolme päeva jooksul pannakse tudengid proovile 40 erineval spordialal.

Ürituse käigus toimub traditsiooniline naiste mudamaadlus ja palju muud kaasahaaravat. Ohtrale spordile ootab ees kaks meeleolukat peoõhtut.

ÜLIÕPILASTE TALIMÄNGUD

Talimängud on kolmepäevane talvine üliõpilaste vaheline sportlik mõõduvõtt, kus iga ilmaga tehakse läbi kõik võimalikud talispordialad. Üritusel on alasid igale tasemele – igaüks saab osa. Kokku on programmis 20 võistlusala.

Lisaks on eraldi meelelahutusprogramm, mille alla kuuluvad reede õhtune Beer-pongi turniir ning laupäevane stiilipidu.

Mängude eesmärk on pakkuda osalejatele pingelist sportlikku ja lõõgastavat meelelahutuslikku programmi talvel. Populariseerida nii ühist kui ka individuaalset spordiharrastust tudengkonna seas.

YLIPALL

YLIPALL on kolmeosalise üritustesarja YLISPORT (YLIPALL, Üliõpilaste Tali- ja Suvemängud) esimene üliõpilastele suunatud ülikoolide ja kõrgkoolide vaheline sportlik-meelelahutuslik mõõduvõtt. Ürituste sarja kokkuvõttes antakse välja aktiivsus- ja tulemuskarikas parimale ülikoolile või kõrgkoolile. Autasustakse iga spordiala esikolmikusse jõudnud võistkondi.

Üritust korraldab Eesti Akadeemilise Spordiliidu (EASL) Ylispordi meeskond. Nende eesmärgiks on tõsta sportlike ja aktiivsete üliõpilaste arvu ning seeläbi parandada noorte üldist tervist ja elukvaliteet.

TUDENGIPÄEVAD

Tartu Tudengipäevad on tudengivaimsust kandev nädalapikkune festival, mis pakub nii osalejale kui ka pealtvaatajale võimaluse tiheda kultuuriprogrammi seltsis vaim välja puhata ning luua meeldejäävaid mälestusi kogu eluks.